جذب نمایندگی در همه شهرستان ها و استان ها | ایران دوچرخ
جذب نمایندگی در همه شهرستان ها و استان ها

جذب نمایندگی در همه شهرستان ها و استان ها

  • تاريخ انتشار : پنجشنبه 21 بهمن 1400
جذب نمایندگی در همه شهرستان ها و استان ها

شرکت ایران دوچرخ همزمان با توسعه محصولات، برنامه توسعه شبکه نمایندگان در شهرهای مختلف ایران را در دستور کار دارد.
شرکت ایران دوچرخ به عنوان بزرگترین کارخانه تولید دوچرخه و موتورسیکلت با ظرفیت سالانه 120 هزار دستگاه انواع موتورسیکلت بنزینی و برقی، توانسته با ارائه محصولات متنوع و مطابق با نیاز روز بازار، سهم قابل توجهی از سبد خرید مشتریان را به خود اختصاص دهد.
گفتنی است؛ ایران دو چرخ امسال عرضه محصولات جدید را در برنامه کاری خود دارد. وترانو یکی از جدیدترین محصول این شرکت تولید و عرضه انبوه آن با مدل سال 1400 به بازار آغاز شده است. این محصول جدید در کلاس اسکوترکلاسیک، با طراحی زیبا می باشد که به مرحله تولید و عرضه رسیده است. همچنین موتور برقی جیران جدیدترین محصول شرکت ایران دوچرخ محسوب می شود با قدرت موتور 500 وات و گشتاور شروع 27/5 نیوتن متر را فراهم می کند. شرکت ایران دوچرخ همچنین در بین محصولات خود با معرفی اسکوتر برقی سه چرخ به بازار، راحتی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.  
اخیرا نیز این شرکت، با 3 محصول برقی تولید خود از جمله موتور برقی سه چرخ (500 واتی)، موتور برقی جیران (500 واتی)، موتور برقی جیران باتری لیتیومی (1500 واتی)، در نمایشگاه حمل و نقل پاک تهران در معرض عموم قرار داده است.
در همین رابطه شرکت ایران دوچرخ همزمان با توسعه محصولات، برنامه توسعه شبکه نمایندگان در شهرهای مختلف ایران را در دستور کار دارد.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت ایران دوچرخ و صفحه “اخذ نمایندگی شرکت ایران دوچرخ “ از شرایط اعطای نمایندگی آگاه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.